KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12757405
nr 1275 7405
Träsnitt
Oidentifierad konstnär. Signerad, Estland. Motivet: 25x18 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 16 september 2019
kl 20:19:23
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr